-2.2 C
Skopje
Sunday, January 23, 2022

Аделина ги покажа стомачните 9 месеци по породувањето

Најчитани вести

Пејачката Аделина Тахири на социјалните мрежи не престанува да споделува слики од летувањето на островот Маурициус на кое беше пред неполн месец. Во бикини, на плажа, во луксузно одморалиште – Аделина им откри  на своите фанови на „Инстаграм“ како ужива.

„Секси мама, не се познава дека се породи пред некој месец“, се дел од коментарите.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com