32.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Агустина не престанува да ја буди фантазијата кај секој маж

Најчитани вести

Оваа прекрасна и сексапилната русокоса Агустина Гандулфо, вниманието во јавноста го привлече во декември минатата година на новогодишната забава на Интер и успеа да ја “засени“ сопругата на Мауро Икарди – Ванда.

Оваа убавица е девојка на популарниот фудбалер на Интер Лаурато Мартинез, а судејќи по нејзините фотографии на Инстаграм таа навистина има со што да се пофали.

Едно е сигурно, одлуката на Антонио Конте сигурно го израдувала Лаурато дека играчите можат да имаат сексуален однос со своите партнерки еден ден пред натпреварите затоа што него дома секогаш го чека вистинска секс бомба дома.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com