21.8 C
Skopje
Tuesday, June 15, 2021

Автомобил се забил во дрво на „Партизанска“

Најчитани вести

Вчеравечер на булеварот „Партизански одреди“ во Скопје се случи сообраќајна несреќа, откако автомобил се забил во дрво на тревникот спроти Т.Ц Алуминка во Карпош 3.

Она што се знае досега е дека несреќата се случила вчеравечер на булеварот „Партизански одреди“ во Скопје, од она што се забележува на фотографиите јасно е дека автомобилот прелетал преку попречните столбови, лентата за велосипеди и патеката за пешаци и се забил во дрво.

Засега нема информации дали е некој повреден во сообраќајката.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести